• Brahms: The Boy II

    ½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★

  • Bad Boys for Life

    ★★★★

  • 6 Underground

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★★½

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★½

  • Joker

    ★★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★★

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★★½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★½

  • Parasite

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • Us

    ★★½

  • Stuber

    ★★★

  • Good Boys

    ★★★★

  • Captain Marvel

    ★★★

  • Bumblebee

    ★★★

  • Creed II

    ★★★½

  • Bird Box

    ★★★★

  • Venom

    ★★★½

  • Night School

    ★★★★

  • The Predator

    ★★

  • The Nun

    ★★

  • The Meg

    ★★★

  • Skyscraper

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★

  • Incredibles 2

    ★★½

  • Tag

    ★★★

  • Deadpool 2

    ★★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★★

  • Blockers

    ★★★

  • The Strangers: Prey at Night

    ★★★

  • Black Panther

    ★★★★

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★½

  • The Mummy

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★★

  • Baby Driver

    ★★★★★

  • Logan

    ★★★★★

  • John Wick: Chapter 2

    ★★★★★

  • Doctor Strange

    ★★★★★

  • Popstar: Never Stop Never Stopping

    ★★★

  • Captain America: Civil War

    ★★★★★

  • Don't Breathe

    ★★★★

  • 10 Cloverfield Lane

    ★★★★★

  • Deadpool

    ★★★★★