Justin has logged 26 entries for films during April 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Grey Gardens

Grey Gardens

1975
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Suspiria

Suspiria

2018
×
★★★★
Edit this entry  
27
Stalker

Stalker

1979
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Widows

Widows

2018
×
★★★½
Edit this entry  
24
Her Smell

Her Smell

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Europa

Europa

1991
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Lemonade

Lemonade

2016
×
★★★½
Edit this entry  
21
Tangerine

Tangerine

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
The Eyes of My Mother

The Eyes of My Mother

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
High Life

High Life

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Mommy Dead and Dearest

Mommy Dead and Dearest

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Guava Island

Guava Island

2019
×
★★½
Edit this entry  
14
The Strange Thing About the Johnsons

The Strange Thing About the Johnsons

2011
×
★★½
Read the review Edit this entry  
14
Social Animals

Social Animals

2018
×
★★★
Edit this entry  
14
Unicorn Store

Unicorn Store

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
13
Booksmart

Booksmart

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Blue Green

Blue Green

2007
×
Read the review Edit this entry  
11
Darkened Room

Darkened Room

2002
×
★★½
Edit this entry  
08
Knife+Heart

Knife+Heart

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
The Brown Bunny

The Brown Bunny

2003
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Pet Sematary

Pet Sematary

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
06
Madeline's Madeline

Madeline's Madeline

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
The Invitation

The Invitation

2015
×
★½
Read the review Edit this entry  
03
The Royal Tenenbaums

The Royal Tenenbaums

2001
×
★★★★
Edit this entry  
03
Animal Behaviour

Animal Behaviour

2018
×
★★
Edit this entry  
02
Spider-Man: Into the Spider-Verse

Spider-Man: Into the Spider-Verse

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry