Jeton has logged 11 entries for films during January 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
25
Boy Erased

Boy Erased

2018
×
★★★½
Edit this entry  
24
Widows

Widows

2018
×
★★★★
Edit this entry  
18
Eighth Grade

Eighth Grade

2018
×
★★★½
Edit this entry  
16
The Wife

The Wife

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Bohemian Rhapsody

Bohemian Rhapsody

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Halloween

Halloween

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Green Book

Green Book

2018
×
★★★★
Edit this entry  
08
The Favourite

The Favourite

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
La La Land

La La Land

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
BlacKkKlansman

BlacKkKlansman

2018
×
★★★★
Edit this entry  
03
First Man

First Man

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry