• Great White

    ★★

  • Wrath of Man

    ★★★½

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★

  • Army of the Dead

    ★★★½

  • Chaos Walking

    ★★½

  • The Cure

    ★★★½

  • Justice Society: World War II

    ★★★½

  • Nobody

    ★★★

  • Below Zero

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★½

  • Coming 2 America

    ★★

  • Batman: Dying Is Easy

    ★★★

  • Fear of Rain

    ★★

  • Monster Hunter

    ★★½

  • Wrong Turn

    ★★

  • The Little Things

    ★★★

  • The Doorman

    ★★