• Dune

    ★★★★

  • The Hunger

    ★★★★½

  • Tragedy Girls

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★★½

  • Possession

    ★★★★★

  • Lamb

    ★★★★

  • V/H/S/2

    ★★★★

  • V/H/S

    ★★★½

  • VHS 94

    ★★★½

  • Shivers

    ★★★

  • The Love Witch

    ★★★★½

  • Hostel

    ★★★½

  • ParaNorman

    ★★★★

  • Honeymoon

    ★★★½

  • Cronos

    ★★★★

  • Dracula

    ★★★½

  • Halloween

    ★★★★

  • Midnight Mass

    ★★★★½