Kat✨ has logged 12 entries for films during September 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Doctor Sleep

Doctor Sleep

2019
×
★★★
Edit this entry  
21
Don't Breathe 2

Don't Breathe 2

2021
×
★★★★
Edit this entry  
15
Child's Play

Child's Play

2019
×
★★★
Edit this entry  
14
Malignant

Malignant

2021
×
★★★
Edit this entry  
11
The Outpost

The Outpost

2019
×
★★★★
Edit this entry  
09
A Million Little Pieces

A Million Little Pieces

2018
×
★★★½
Edit this entry  
08
Unforgivable

Unforgivable

1996
×
★★★★
Edit this entry  
06
Graveyard Shift

Graveyard Shift

1990
×
★★★
Edit this entry  
05
Primal Fear

Primal Fear

1996
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Body Brokers

Body Brokers

2021
×
★★★
Edit this entry  
02
All Nighter

All Nighter

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Savages

Savages

2012
×
★★★
Edit this entry