• Thunder Force

  • Save Ralph

  • A Week Away

    ½

  • Bad Trip

    ★★

  • Seaspiracy

    ★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • Águilas

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★½

  • Violet

    ★★

  • Alone Together.

    ★★★

  • WeWork: or The Making and Breaking of a $47 Billion Unicorn

    ★★½

  • Clerk

    ★★½

  • Tom Petty, Somewhere You Feel Free

    ★★★

  • Broadcast Signal Intrusion

    ★★

  • Lily Topples The World

    ★★★½

  • The Lost Sons

    ★★★

  • The Oxy Kingpins

    ★★½

  • Disintegration Loops

    ★★½

  • Yes Day

  • South Park Vaccination Special

    ★★½

  • Oprah with Meghan and Harry: A CBS Primetime Special

  • Boogie

    ★★

  • Coming 2 America

    ★★

  • Moxie

    ★★½

  • Language Lessons

    ★★★

  • Cherry

    ★½

  • The United States vs. Billie Holiday

    ★★

  • The Mauritanian

    ★★½

  • The Map of Tiny Perfect Things

    ★★

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★½

  • Tom & Jerry

    ★½

  • Framing Britney Spears

    ★★★

  • Bliss

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★½

  • Land

    ★★½

  • Together Together

    ★★★

  • Prisoners of the Ghostland

    ★★★

  • Jockey

    ★★★

  • Mayday

    ★★½

  • At the Ready

    ★★½

  • The Sparks Brothers

    ★★★

  • Passing

    ★★★

  • A Glitch in the Matrix

    ★★

  • R#J

    ★★

  • Wild Indian

    ★★½

  • Apollo 11: Quarantine

  • Mother Schmuckers

  • In the Earth

    ★★½

  • How It Ends

    ★★

  • Homeroom

    ★★★

  • Flee

    ★★★★

  • The Little Things

    ★★

  • One for the Road

    ★★½

  • In the Same Breath

    ★★★

  • Malcolm & Marie

    ★½

  • Dory Finding

  • Unparalleled Parking

  • To Fitness and Beyond

  • It's a Sin

    ★★★½

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★½

  • Soul of the City

  • WandaVision

    ★★½

  • Outside the Wire

    ★½

  • The Dig

    ★★★

  • Locked Down

  • The White Tiger

    ★★★

  • Tiger

    ★★★

  • Pretend It's a City

    ★★★

  • The Minimalists: Less Is Now

    ★½

  • Cops and Robbers

  • Death to 2020

    ★½

  • News of the World

    ★★½