Keegan has logged 30 entries for films during December 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Vice

Vice

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
28
Black Mirror: Bandersnatch

Black Mirror: Bandersnatch

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Short Cuts

Short Cuts

1993
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Mamma Mia! Here We Go Again

Mamma Mia! Here We Go Again

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Mamma Mia!

Mamma Mia!

2008
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
If Beale Street Could Talk

If Beale Street Could Talk

2018
×
★★★★½
Edit this entry  
24
Kiss Kiss Bang Bang

Kiss Kiss Bang Bang

2005
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Black Mirror: White Christmas

Black Mirror: White Christmas

2014
×
Read the review Edit this entry  
23
Love Actually

Love Actually

2003
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Silver Linings Playbook

Silver Linings Playbook

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Roma

Roma

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
The Book of Henry

The Book of Henry

2017
×
Read the review Edit this entry  
21
The House with a Clock in Its Walls

The House with a Clock in Its Walls

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Aquaman

Aquaman

2018
×
★★½
Read prior review Edit this entry  
20
Mission: Impossible - Fallout

Mission: Impossible - Fallout

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Get Him to the Greek

Get Him to the Greek

2010
×
★★★½
Edit this entry  
13
The Truman Show

The Truman Show

1998
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Batman Returns

Batman Returns

1992
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
11
Roma

Roma

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Black Christmas

Black Christmas

1974
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
22 Jump Street

22 Jump Street

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Spider-Man: Into the Spider-Verse

Spider-Man: Into the Spider-Verse

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Wild Tales

Wild Tales

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Russell Brand: Re:Birth

Russell Brand: Re:Birth

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
05
Escape Room

Escape Room

2019
×
Read the review Edit this entry  
04
Ralph Breaks the Internet

Ralph Breaks the Internet

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Madeline's Madeline

Madeline's Madeline

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
The Nutcracker and the Four Realms

The Nutcracker and the Four Realms

2018
×
Read the review Edit this entry  
01
The Young Girls of Rochefort

The Young Girls of Rochefort

1967
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Funny Games

Funny Games

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry