• The Devil All the Time

    ★★★

  • Scoob!

    ★½

  • The Wrong Missy

    ★½

  • Extraction

    ★½

  • Sonic the Hedgehog

  • Cuties

    ½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • Jumanji: The Next Level

    ★½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★½

  • The Irishman

    ★★★½

  • Joker

    ★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★½

  • Marriage Story

    ★★★★

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★

  • Toy Story 4

    ★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★½

  • Parasite

    ★★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★½

  • Shazam!

    ★½

  • Captain Marvel

    ★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Aquaman

    ★★

  • Creed II

    ★★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★★½

  • Green Book

    ★★★½

  • Solo

    ★★

  • Ant-Man and the Wasp

  • Escape Plan 2: Hades

  • Incredibles 2

    ★★

  • Deadpool 2

    ★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★

  • Black Panther

    ★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★½

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★½

  • Death Note

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★½

  • Good Time

    ★★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★

  • Logan

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 2

    ★★★½

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★½

  • Moana

    ★★★★½

  • Doctor Strange

    ★★★

  • Sing

    ★½

  • Moonlight

    ★★★★½

  • Batman: The Killing Joke

    ★★

  • The Secret Life of Pets

    ★★½

  • Captain America: Civil War

    ★★★★

  • The Jungle Book

    ★★★½

  • Zootopia

    ★★★½

  • Deadpool

    ★★★

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★★½

  • The Hateful Eight

    ★★★★½

  • Creed

    ★★★★

  • The Good Dinosaur

    ★★½

  • Ant-Man

    ★★½

  • Minions

  • Avengers: Age of Ultron

    ★★

  • Big Hero 6

    ★★★

  • John Wick

    ★★★½

  • Nightcrawler

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy

    ★★★

  • Captain America: The Winter Soldier

    ★★★★

  • Frozen

    ★★★

  • Escape Plan

    ★★★

  • Prisoners

    ★★★★★

  • Despicable Me 2

    ★★½

  • Monsters University

    ★★★

  • Iron Man 3

  • Django Unchained

    ★★★★½