• Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★

  • Christmas in Montana

    ★★

  • Yummy

    ★★★

  • 6 Underground

    ★★★

  • Christmas at Dollywood

    ★★½

  • Christmas Unleashed

    ★★½

  • Little Women

    ★★★★★

  • Black Christmas

    ★½

  • A Christmas Prince: The Royal Baby

    ★★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★½

  • Spies in Disguise

  • 1917

    ★★½

  • The Gentlemen

    ★★★★

  • Holiday Rush

    ★★★

  • The Knight Before Christmas

    ★★½

  • Faith

    ★½

  • Queen & Slim

    ★★★★

  • Charlie's Angels

    ★★★½

  • Noelle

    ★★★

  • Here Comes Hell

    ★★★

  • Playing with Fire

    ★★½

  • Primal

    ★★★

  • Let It Snow

    ★★★½

  • Frozen II

  • Last Christmas

    ★★★½

  • The Honeymoon Phase

    ★★½

  • Klaus

    ★★★★½

  • Lake of Death

    ★★★

  • Doctor Sleep

    ★★★

  • Skyman

    ★★★½

  • The Fall

    ★★★★

  • A Christmas Movie Christmas

    ★★

  • Thirst

    ★★★½

  • Deathcember

    ★★

  • Countdown

    ★★★

  • Terminator: Dark Fate

    ★★½

  • Watchmen

    ★★★★★

  • Eli

    ★½

  • Trick

    ★★★

  • Enormous

    ★★★★

  • Jay and Silent Bob Reboot

    ★★

  • Allergic Overreaction

    ★★★½

  • Cenote

    ★★

  • Two Heads Creek

    ★★½

  • Muscle

    ★★★★

  • Blood Vessel

    ★★½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★

  • The Addams Family

    ★★★½

  • Entire Days Together

    ★★

  • The Shed

    ★★★

  • Scare Package

    ★★★

  • Gemini Man

  • Maleficent: Mistress of Evil

  • The Irishman

    ★★★★

  • Butt Boy

    ★★★½

  • The Mortuary Collection

    ★★½

  • Fatale Collective: Bleed

    ★★★½

  • In the Shadow of the Moon

    ★★

  • In the Tall Grass

    ★★★½

  • Random Acts of Violence

    ★★½

  • Z

    ★★★½

  • VFW

    ★★★★½

  • The Cleansing Hour

    ★★★½

  • Hell House LLC III: Lake of Fire

    ★★★½

  • James vs. His Future Self

  • 3 from Hell

    ★½

  • The Beach House

    ★★½

  • Candy Corn

    ★½

  • Bill Burr: Paper Tiger

    ★★★★

  • Saint Maud

    ★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★½

  • The Twentieth Century

    ★★★