Kait has logged 11 entries for films during January 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Abducted in Plain Sight

Abducted in Plain Sight

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
28
Nancy

Nancy

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Rent

Rent

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
26
Peter Rabbit

Peter Rabbit

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Frozen

Frozen

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Pooh's Grand Adventure: The Search for Christopher Robin

Pooh's Grand Adventure: The Search for Christopher Robin

1997
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Coco

Coco

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
The Greatest Showman

The Greatest Showman

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
10
The Favourite

The Favourite

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Taylor Swift: Reputation Stadium Tour

Taylor Swift: Reputation Stadium Tour

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Bird Box

Bird Box

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry