• South Park: Post Covid

    ★★★★

  • Eternals

    ★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★

  • No Time to Die

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • Malignant

    ★★½

  • Actitud

    ★★★

  • El Borde de las Sombras

    ★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • Breve historia de amor y un par de canciones

    ★½

  • Weona Loca

  • Igor

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★

  • Fervor

    ★★★

  • Luca

    ★★★

  • Cruella

    ★★

  • The Woman in the Window

    ★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★

  • Save Ralph

  • Godzilla vs. Kong

    ★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • Amor En La Barricada

    ★★

  • South Park Vaccination Special

    ★★★

  • Wheel of Fortune and Fantasy

    ★★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★

  • Next Door

    ★★★

  • The Edge of Time

  • Cherry

    ★½

  • The Map of Tiny Perfect Things

    ★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • El Planeta

  • Cryptozoo

    ★★★½

  • The Little Things

    ★★½

  • Malcolm & Marie

    ★★

  • Teapot or (Sorry, I couldn't Think of a Better Title)

  • We Can Be Heroes

    ★★

  • Long Toast

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • The Call

    ★★★½

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★

  • Happiest Season

    ★★★

  • Chick Fight

    ½

  • Soul

    ★★★

  • Hubie Halloween

  • Spontaneous

    ★★★

  • Cano

    ★★★½

  • South Park: The Pandemic Special

    ★★★½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★½

  • Enfant Terrible

    ★★★

  • Enola Holmes

    ★★½

  • True Mothers

    ★★★

  • Another Round

    ★★★★

  • I Care a Lot

    ★★½

  • Nomadland

    ★★★½

  • 9/11 A.M.

    ★★

  • The Devil All the Time

    ★★★

  • New Order

    ★★★

  • Butcher

    ★½

  • Pieces of a Woman

    ★★★½

  • Come True

    ★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★★

  • The New Mutants

    ★½

  • Casimira

    ★★★½

  • Tenet

    ★★★

  • La muerte, su follaje

  • Perjuicio

    ★★

  • Crisis

    ★★★

  • Dale color

    ★★★½

  • Fin de semana bisiesto

    ★★

  • Codes

    ★★★