MovieWorld79._ has logged 24 entries for films during March 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Predators

Predators

2010
×
★★½
Read the review Edit this entry  
30
Burn After Reading

Burn After Reading

2008
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Her

Her

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Fireproof

Fireproof

2008
×
½
Read the review Edit this entry  
25
Dream House

Dream House

2011
×
★½
Read the review Edit this entry  
23
Wall Street: Money Never Sleeps

Wall Street: Money Never Sleeps

2010
×
★★½
Read the review Edit this entry  
22
Wrath of the Titans

Wrath of the Titans

2012
×
★½
Read the review Edit this entry  
21
Moonraker

Moonraker

1979
×
★★
Read the review Edit this entry  
19
Dune

Dune

1984
×
★★½
Read the review Edit this entry  
19
Rock

Rock

2020
×
½
Read the review Edit this entry  
17
The Spy Who Loved Me

The Spy Who Loved Me

1977
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Maggie Simpson in Playdate with Destiny

Maggie Simpson in Playdate with Destiny

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
15
Onward

Onward

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
The Call of the Wild

The Call of the Wild

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
14
Bad Boys II

Bad Boys II

2003
×
★★
Read the review Edit this entry  
12
1917

1917

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
The Man with the Golden Gun

The Man with the Golden Gun

1974
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Spawn

Spawn

1997
×
Read the review Edit this entry  
06
Jumanji: The Next Level

Jumanji: The Next Level

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Live and Let Die

Live and Let Die

1973
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
The Invisible Man

The Invisible Man

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
The Invisible Man

The Invisible Man

1933
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Dracula

Dracula

1931
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
The Bride of Frankenstein

The Bride of Frankenstein

1935
×
★★★★
Read the review Edit this entry