• The Trial of the Chicago 7

    ★½

  • Malcolm & Marie

    ★½

  • Friday the 13th

    ★½

  • Una

    ★½

  • Ema

    ★½

  • The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1

    ★½

  • Troll 2

    ★½

  • The Campaign

    ★½

  • Final Destination 5

    ★½

  • Zero

    ★½

  • Harold & Kumar Escape from Guantanamo Bay

    ★½

  • The Night Before

    ★½

  • Lucid Dream

    ★½

  • 1922

    ★½

  • 1408

    ★½

  • Black Mirror: Metalhead

    ★½

  • Man on a Ledge

    ★½

  • Mortal Kombat

    ★½