• Mortal Kombat

    ★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • The White Tiger

    ★★½

  • Marriage Story

    ★★½

  • La vie de Jésus

    ★★½

  • #Alive

    ★★½

  • Crash

    ★★½

  • Overlord

    ★★½

  • The Third Murder

    ★★½

  • The Old Guard

    ★★½

  • Night Moves

    ★★½

  • Repo Man

    ★★½

  • Song to Song

    ★★½

  • A. K.

    ★★½

  • The Founder

    ★★½

  • The Night Eats the World

    ★★½

  • Ken Park

    ★★½

  • Ravenous

    ★★½