• Army of the Dead

    ★★★

  • Spree

    ★★★

  • Dororo

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • Before I Fall

    ★★★

  • Bad Trip

    ★★★

  • Murder Among the Mormons

    ★★★

  • The Art of Self-Defense

    ★★★

  • Monsoon

    ★★★

  • Talk to Her

    ★★★

  • The New World

    ★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • Loving

    ★★★

  • The One I Love

    ★★★

  • The Blair Witch Project

    ★★★

  • Mary and Max

    ★★★

  • Outrage

    ★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★