• True Grit

    ★★★½

  • Executive Suite

    ★★★★

  • Monkey Business

    ★★★½

  • The Wild North

    ★★½

  • Queen of Outer Space

    ★★

  • The Black Scorpion

    ★★★

  • Attack of the 50 Foot Woman

    ★½

  • Nobody Lives Forever

    ★★★½

  • Jeopardy

    ★★★

  • The Black Swan

    ★★★½

  • Where Eagles Dare

    ★★★★

  • Gone Girl

    ★★★★½

  • The Pink Panther

    ★★★½

  • In the Heights

    ★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★

  • Sharp Objects

    ★★★★

  • Cruella

    ★★★½

  • The Mark of Zorro

    ★★★★