• The Devil's Disciple

    ★★★

  • Moontide

    ★★★

  • The Black Scorpion

    ★★★

  • Jeopardy

    ★★★

  • In the Heights

    ★★★

  • Duel at Diablo

    ★★★

  • Dirty Mary Crazy Larry

    ★★★

  • Send Me No Flowers

    ★★★

  • Three Coins in the Fountain

    ★★★

  • The Little Hut

    ★★★

  • Experiment Perilous

    ★★★

  • Beyond a Reasonable Doubt

    ★★★

  • The Three Musketeers

    ★★★

  • Ivanhoe

    ★★★

  • Cocoon

    ★★★

  • Background to Danger

    ★★★

  • Brainstorm

    ★★★

  • The Las Vegas Story

    ★★★