• Pretend It's a City

    ★★★½

  • Girl Is Presence

    ★★½

  • eyesore

    ★★

  • last gleaming (sketch #1)

    ★★★★½

  • Auricon Test #2

    ★★★

  • Happiest Season

    ★★★½

  • Mank

    ★★

  • In the Air Tonight

    ★★★

  • Holidate

    ★★½

  • The Queen's Gambit

    ★★★★

  • French Exit

    ★★★

  • Freaky

    ★★★★½

  • Red, White and Blue

    ★★★

  • Autoficción

    ★★★★★

  • Lovers Rock

    ★★★½

  • While Cursed by Specters

    ★★★½

  • Figure Minus Fact

    ★★★★★

  • Universal Leader

    ★★½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★½

  • dream less

    ★★★½

  • Fantasy of Being in Exile

    ★★★

  • liminal poem

    ★★★½

  • Westinghouse One

    ★★★

  • mockingbird

    ★★½

  • Neon Cortex

    ★★½

  • Locus Suspectus

    ★★★★

  • Fire Fly EYE

    ★★★★

  • Camera Sick

    ★★★

  • Class Action Park

    ★★★

  • As Long as There Is Breath

    ★★★½

  • Host

    ★★½

  • See You In My Dreams

    ★★★

  • Movie That Invites Pausing

    ★★★★★

  • Labor of Love

    ★★★★

  • No Archive Can Restore You

    ★★★½

  • Searching for Beauty in Student Loan Debt or at Least the Envelopes in Which it Comes

    ★★

  • Itinerary of Surfaces

    ★★★½

  • Mrs. America

    ★★★★★

  • noonwraith blues

    ★★½

  • The History of the Seattle Mariners

    ★★★★

  • Undine

    ★★★★

  • The Salt of Tears

    ★★★★

  • Circumstantial Pleasures

    ★★★★

  • cada vuelta que da una cosa enrollada alrededor de otra

    ★★½

  • Black Bear

    ★★★

  • Curious Fantasies

    ★★★½

  • Underwater

    ★★★½

  • Rio Grande Sun

    ★★★

  • So Many Ideas Impossible To Do All

    ★★★★

  • Little Women

    ★½

  • Bathers

    ★★★

  • Black Christmas

    ★★½

  • Reverse Shadow

    ★★★★

  • Richard Jewell

  • Traces

    ★★★½

  • Look Then Below

    ★★★★½

  • Angular Momentum

    ★★★½

  • Thorax

    ★★★

  • where i don't meet you

    ★★★★

  • Doctor Sleep

    ★★

  • Wasteland No. 2: Hardy, Hearty

    ★★★★

  • The Plastic House

    ★★★

  • International Face

    ★★★

  • Eastern State

    ★★★

  • Signal 8

    ★★★

  • Uncanny Annie

    ★★★

  • The Tower

    ★★★

  • The Irishman

    ★★★½

  • Oh My Homeland

    ★★★½

  • The Losing Battle

    ★★

  • Billy

    ★★★

  • Amusement Ride

    ★★★