• Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Eternals

    ★★★★

  • Attack on Titan: Chronicle

    ★★★★★

  • Extraction

    ★★½

  • Dolittle

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★★½

  • The Gentlemen

    ★★★★★

  • 1917

    ★★★★½

  • Penoza: The Final Chapter

    ★★★

  • Frozen II

    ★★★

  • Wat is dan liefde

    ★★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★½

  • The Irishman

    ★★★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • Joker

    ★★★★★

  • Weathering with You

    ★★★★½

  • The Lion King

    ★★★★★

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★

  • Midsommar

    ★★

  • About That Life

    ★★★½

  • Toy Story 4

    ★★★★½

  • Parasite

    ★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★½

  • The Wild Goose Lake

    ★★½

  • The Dead Don't Die

    ★★½

  • Yesterday

    ★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • The Highwaymen

    ★★★

  • Us

    ★★★½

  • Good Boys

    ★★★★½

  • The Peanut Butter Falcon

    ★★★★★

  • Captain Marvel

    ★½

  • Miles Davis: Birth of the Cool

    ★★★½

  • The Lego Movie 2: The Second Part

    ★★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Dragon Ball Super: Broly

    ★★★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★½

  • mid90s

    ★★★★½

  • Penguin Highway

    ★★★

  • Action Point

    ★★★

  • Deadpool 2

    ★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★½

  • Ready Player One

    ★★★½

  • Black Panther

    ★★★

  • Minding the Gap

    ★★★½

  • Hereditary

    ½

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★½

  • Coco

    ★★★½

  • Thor: Ragnarok

    ★★★

  • mother!

  • It

    ★★★★

  • Dunkirk

    ★★½

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★

  • You Were Never Really Here

    ★★★

  • Wonder Woman

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★

  • Baby Driver

    ★★★★

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★½

  • Doctor Strange

    ★★½

  • La La Land

    ★★★★½

  • Your Name.

    ★★★★

  • Captain America: Civil War

    ★★★

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

    ★★

  • Deadpool

    ★★½

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★★★

  • Burnt

    ★★★★

  • De Masters

    ★½

  • Mad Max: Fury Road

    ★★★★★

  • Avengers: Age of Ultron

    ★★½

  • Kingsman: The Secret Service

    ★★½

  • Big Hero 6

    ★★★★