• Zombieland: Double Tap

    ★★★½

  • Knives Out

    ★★★★

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★

  • Godzilla

    ★★★½

  • Zombieland

    ★★★½

  • Gamera 3: Revenge of Iris

    ★★★★½

  • Godzilla

    ★★

  • Gamera 2: Attack of the Legion

    ★★★★★

  • Aliens

    ★★★★★

  • Return of the Jedi

    ★★★★

  • Alien

    ★★★★★

  • Godzilla

    ★★★★★