• Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • Cruella

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: The Drowned Giant

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Snow in the Desert

    ★★★

  • The Woman in the Window

  • Love, Death & Robots: Pop Squad

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Ice

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

    ★★

  • Army of the Dead

    ★★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★

  • Great White

  • Maggie Simpson in The Force Awakens from Its Nap

    ½

  • Triller Fight Club: Jake Paul vs Ben Askren

    ½

  • Thunder Force

  • Mortal Kombat

    ★★½

  • Save Ralph

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • Batman: Dying Is Easy

    ½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★½

  • Khaite FW21

  • Willy's Wonderland

    ★★★½

  • Tom & Jerry

    ½

  • Nian

  • Music

    ½

  • Why I'm Running - Andrew Yang

  • Death to 2020

    ★½

  • Burrow

  • Long Toast

  • Kamen Rider Zero-One The Movie: REAL × TIME

    ★★★★

  • A Recipe for Seduction

    ★★½

  • Waiting

  • Mank

    ★★★

  • Kamen Rider Gaim: Gaiden - Gridon vs. Bravo

    ★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • Earwig and the Witch

    ★★

  • Demon Slayer – Kimetsu no Yaiba – The Movie: Mugen Train

    ★★★½

  • Shithouse

    ★★★★

  • Soul

    ★★★

  • Lovers Rock

    ★★★★

  • Wolfwalkers

    ★★★★

  • Another Round

    ★★★★★

  • Nomadland

    ★★★★½

  • The Devil All the Time

    ★★★

  • Hopper/Welles

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★

  • Tenet

    ★★★

  • Chemical Hearts

    ★½

  • The Stunt Double

  • Host

    ★★★½

  • Point and Line to Plane

    ★★★★

  • Peninsula

    ★★★

  • The Old Guard

  • Hamilton

    ★★★★

  • Coming Out

  • Greyhound

    ★★★

  • The Wedding Ritual

  • A Whisker Away

    ★★½

  • Da 5 Bloods

    ★★★

  • Blood Rider

    ★★★½

  • Kamen Rider Zero-One: Shooting Special

  • Toto

    ★★½

  • Scoob!

    ★★

  • Rhubarb

  • Extraction

    ★★½

  • Tigertail

    ★★★½

  • Infinite Toilet Paper

  • Smiling Friends

  • Circus Person

    ★★★½

  • Mulan

    ½