• Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★★

  • 15 MONTHS

    ★★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★½

  • Black Widow

    ★★★

  • The Good, The Bart, and The Loki

  • Fear Street: 1994

  • Loki

    ★★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★½

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★

  • Maggie Simpson in The Force Awakens from Its Nap

  • Mortal Kombat

    ★½

  • Save Ralph

    ★★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★½

  • Nobody

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★½

  • The Little Things

  • WandaVision

    ★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★½

  • The Lego Star Wars Holiday Special

  • Soul

    ★★★★½

  • Hubie Halloween

    ★★

  • The Call

  • Unhinged

    ★★★

  • You Should Have Left

  • Martin Scorsese's Quarantine Short Film

    ★★★

  • Dreamkatcher

    ½

  • Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★

  • Cuties

    ½

  • Forky Asks a Question: What Is Cheese?

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ½

  • The Imagineering Story

  • Batman: Hush

    ★½

  • Toy Story 4

  • Avengers: Endgame

    ★★★★½

  • Dumbo

    ★★★

  • Buddy Games

    ½

  • Spider-Man: Cake Day

    ★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★½

  • Team Darryl

    ★★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ½

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★

  • Dunkirk

    ★★★★★

  • Deadpool: No Good Deed

    ★★★★★

  • Kong: Skull Island

    ★★★½

  • Team Thor: Part 2

    ★★★★★

  • The Lego Batman Movie

    ★★★★

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★

  • Team Thor

    ★★★★★

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

    ½

  • Paint Drying

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★½

  • Back in Time

    ★★★★

  • Ouija

  • Godzilla

    ★★½

  • Batman Beyond

    ★★★½

  • Batman: Strange Days

    ★★★★½

  • Divergent

  • The Wolf of Wall Street

    ★★★★★

  • LEGO Marvel Super Heroes: Maximum Overload

  • Lego Batman: The Movie - DC Super Heroes Unite

    ★★★

  • Iron Man 3

    ★★

  • The Punisher: Dirty Laundry

    ★★★★

  • Ted

    ★★½

  • The Amazing Spider-Man

    ★½

  • The Avengers

    ★★★★★

  • The Amazing Bulk

    ½

  • Marvel One-Shot: A Funny Thing Happened on the Way to Thor's Hammer

    ★★★½

  • Captain America: The First Avenger

    ★★★★½

  • Thor

    ★★★★

  • Inception

    ★★★★★