Kristine has logged 10 entries for films during May 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Revenge

Revenge

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Thoroughbreds

Thoroughbreds

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Eagle vs Shark

Eagle vs Shark

2007
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Hunt for the Wilderpeople

Hunt for the Wilderpeople

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Boy

Boy

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Two Cars, One Night

Two Cars, One Night

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Gabriel

Gabriel

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Jack Goes Home

Jack Goes Home

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
Captain America: The Winter Soldier

Captain America: The Winter Soldier

2014
×
★★½
Edit this entry