• Eric Andre: Legalize Everything

    ★★★½

  • Bert Kreischer: Hey Big Boy

    ★★★

  • Marc Maron: End Times Fun

    ★★★

  • Taylor Tomlinson: Quarter-Life Crisis

    ★★★★

  • All the Bright Places

    ★★★★

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★★

  • Disclosure

    ★★★★

  • The Social Dilemma

    ★★★★½

  • Miss Americana

    ★★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★½

  • Code 8

    ★★★½

  • Joker

    ★★★★★

  • It Chapter Two

    ★★★

  • The Lion King

    ★★★★

  • Midsommar

    ★★★★½

  • Murder Mystery

    ★★★★

  • The Perfect Date

    ★★★½

  • After

    ★½

  • Emily Heller: Ice Thickeners

    ★★★

  • Walk. Ride. Rodeo.

    ★★★★

  • Oh, Ramona!

    ★½

  • Paddleton

    ★★★

  • Fyre

    ★★

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★★★★

  • Ellen DeGeneres: Relatable

    ★★★★

  • Dumplin'

    ★★★½

  • Bird Box

    ★★★★½

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

    ★★★★

  • Swiped

    ★½

  • Then Came You

    ★★★½

  • Banana Split

    ★★

  • The Critic

    ★★★★½

  • We Have Always Lived in the Castle

    ★★★★½

  • Freaks

    ★★★★

  • Sierra Burgess Is a Loser

    ★★★

  • A Simple Favor

    ★★★½

  • Bert Kreischer: Secret Time

    ★★★★

  • The After Party

    ★½

  • To All the Boys I've Loved Before

    ★★★

  • Slender Man

    ★½

  • The Package

    ★½

  • Christopher Robin

    ★★★★★

  • The Darkest Minds

    ★★★½

  • Cam

    ★★★

  • Tau

    ★★

  • Malicious

    ★★½

  • Set It Up

    ★★

  • Ocean's Eight

    ★★★★

  • Incredibles 2

    ★★★★½

  • BlacKkKlansman

    ★★★★★

  • Ali Wong: Hard Knock Wife

    ★★★

  • The Kissing Booth

    ★★★★½

  • Deadpool 2

    ★★★★

  • The American Meme

    ★★★

  • The Week Of

  • Candy Jar

    ★★

  • Kevin James: Never Don't Give Up

    ★★★

  • Dude

    ★★½

  • An Elephant's Journey

    ★½

  • Alex Strangelove

    ★★½

  • Birthmarked

    ★★★★

  • Game Over, Man!

    ★★½

  • The New Romantic

    ★★★★

  • Ready Player One

    ★★★★½

  • The Breaker Upperers

    ★½

  • A Quiet Place

    ★★★★½

  • Marlon Wayans: Woke-ish

    ★★★★

  • When We First Met

    ★★★

  • A Futile and Stupid Gesture

    ★★★½

  • Hereditary

    ★★½

  • Eighth Grade

    ★★★★★

  • Step Sisters

    ★★