karsten has logged 15 entries for films during August 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Raiders of the Lost Ark

Raiders of the Lost Ark

1981
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Travis Scott: Look Mom I Can Fly

Travis Scott: Look Mom I Can Fly

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
25
Synecdoche, New York

Synecdoche, New York

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Brigsby Bear

Brigsby Bear

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
17
Aquaman

Aquaman

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Dora and the Lost City of Gold

Dora and the Lost City of Gold

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
10
Speed Racer

Speed Racer

2008
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Naked Childhood

Naked Childhood

1968
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
À Nos Amours

À Nos Amours

1983
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Space Jam

Space Jam

1996
×
★★
Read the review Edit this entry  
07
Rosemary's Baby

Rosemary's Baby

1968
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Willard

Willard

1971
×
Read the review Edit this entry  
04
The Devil Wears Prada

The Devil Wears Prada

2006
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
The SpongeBob SquarePants Movie

The SpongeBob SquarePants Movie

2004
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
The SpongeBob Movie: Sponge Out of Water

The SpongeBob Movie: Sponge Out of Water

2015
×
★½
Read the review Edit this entry