karsten has logged 16 entries for films during July 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
The Green Knight

The Green Knight

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Space Jam: A New Legacy

Space Jam: A New Legacy

2021
×
Read the review Edit this entry  
23
Old

Old

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Roadrunner: A Film About Anthony Bourdain

Roadrunner: A Film About Anthony Bourdain

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Cat Returns

The Cat Returns

2002
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
The Woman Who Ran

The Woman Who Ran

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
The SpongeBob SquarePants Movie

The SpongeBob SquarePants Movie

2004
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
14
Pig

Pig

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Spree

Spree

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Waiting for Guffman

Waiting for Guffman

1996
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Paris, Texas

Paris, Texas

1984
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Zola

Zola

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Nashville

Nashville

1975
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
The Boss Baby: Family Business

The Boss Baby: Family Business

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
05
No Sudden Move

No Sudden Move

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
GoodFellas

GoodFellas

1990
×
★★★★½
Read the review Edit this entry