kyliejansen has logged 12 entries for films during 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
Soul

Soul

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
The Midnight Sky

The Midnight Sky

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
24
The Wolf of Snow Hollow

The Wolf of Snow Hollow

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Run

Run

2020
×
Read the review Edit this entry  
11
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2

The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2

2012
×
★★
Read the review Edit this entry  
11
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1

The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
The Twilight Saga: Eclipse

The Twilight Saga: Eclipse

2010
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
The Twilight Saga: New Moon

The Twilight Saga: New Moon

2009
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Twilight

Twilight

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
The Trial of the Chicago 7

The Trial of the Chicago 7

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
10
Ready or Not

Ready or Not

2019
×
★★★★★
Edit this entry  
15
Portrait of a Lady on Fire

Portrait of a Lady on Fire

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry