Juan has logged 287 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
The Innocents

The Innocents

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
The King's Man

The King's Man

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
C'mon C'mon

C'mon C'mon

2021
×
★★★½
Edit this entry  
29
Petite Maman

Petite Maman

2021
×
★★★½
Edit this entry  
28
Mass

Mass

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
The Worst Person in the World

The Worst Person in the World

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
West Side Story

West Side Story

2021
×
★★★★
Edit this entry  
26
Wolf

Wolf

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Cry Macho

Cry Macho

2021
×
★★★
Edit this entry  
25
The Eyes of Tammy Faye

The Eyes of Tammy Faye

2021
×
★★★
Edit this entry  
24
CODA

CODA

2021
×
★★★½
Edit this entry  
24
Don't Look Up

Don't Look Up

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
23
Being the Ricardos

Being the Ricardos

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
22
Hawkeye

Hawkeye

2021
×
★★★½
Edit this entry  
22
The Matrix Revolutions

The Matrix Revolutions

2003
×
★★★
Edit this entry  
21
The Matrix Reloaded

The Matrix Reloaded

2003
×
★★½
Edit this entry  
21
The Animatrix

The Animatrix

2003
×
★★★
Edit this entry  
20
The Matrix

The Matrix

1999
×
★★★★½
Edit this entry  
19
The Hand of God

The Hand of God

2021
×
★★★★½
Edit this entry  
19
Spider-Man: No Way Home

Spider-Man: No Way Home

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
The French Dispatch

The French Dispatch

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Spider-Man: Far From Home

Spider-Man: Far From Home

2019
×
★★★★
Edit this entry  
16
Spider-Man: Homecoming

Spider-Man: Homecoming

2017
×
★★★
Edit this entry  
15
The Amazing Spider-Man 2

The Amazing Spider-Man 2

2014
×
★★
Edit this entry  
14
The Amazing Spider-Man

The Amazing Spider-Man

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Spider-Man 3

Spider-Man 3

2007
×
★½
Read the review Edit this entry  
14
Spider-Man 2

Spider-Man 2

2004
×
★★★★
Edit this entry  
13
Spider-Man

Spider-Man

2002
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Kate

Kate

2021
×
★★½
Edit this entry  
08
Belfast

Belfast

2021
×
★★★★
Edit this entry  
07
Benedetta

Benedetta

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
The Power of the Dog

The Power of the Dog

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Nitram

Nitram

2021
×
★★★½
Edit this entry  
03
Silent Night

Silent Night

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
03
The Card Counter

The Card Counter

2021
×
★★★
Edit this entry  
30
The Beta Test

The Beta Test

2021
×
★★★½
Edit this entry  
29
tick, tick...BOOM!

tick, tick...BOOM!

2021
×
★★★★
Edit this entry  
26
Last Night in Soho

Last Night in Soho

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Spencer

Spencer

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
All Too Well: The Short Film

All Too Well: The Short Film

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Venom: Let There Be Carnage

Venom: Let There Be Carnage

2021
×
★★★
Edit this entry  
13
Venom

Venom

2018
×
★★★
Edit this entry  
12
The Last Duel

The Last Duel

2021
×
★★★½
Edit this entry  
08
Un Flic

Un Flic

1972
×
★★★
Edit this entry  
07
After We Fell

After We Fell

2021
×
Read the review Edit this entry  
07
Star Wars

Star Wars

1977
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Eternals

Eternals

2021
×
★★★½
Edit this entry  
02
Remember

Remember

2015
×
★★★½
Edit this entry  
01
Lamb

Lamb

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
22
The Lost Weekend

The Lost Weekend

1945
×
★★★½
Edit this entry