• The Grand Tour Presents: Lochdown

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

    ★★★★

  • Val

    ★★★★

  • The Tomorrow War

    ★★★

  • No Sudden Move

    ★★★½

  • Cruella

    ★★½

  • Wrath of Man

    ★★★★

  • Mortal Kombat

    ★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Nobody

    ★★★★

  • Coming 2 America

    ★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★½

  • Tom & Jerry

    ★★

  • The Little Things

    ★★½

  • Stallone: Frank, That Is

    ★★★

  • The Grand Tour Presents: A Massive Hunt

    ★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★½

  • Mank

    ★★★★

  • Let Him Go

    ★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • An Evening with Tim Heidecker

    ★★★★

  • Roald Dahl's The Witches

    ★★★

  • Belushi

    ★★★½

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★½

  • Fatman

    ★★★½

  • Hubie Halloween

    ★★★

  • The Phenomenon

    ★★★½

  • Shadow in the Cloud

    ★★★★

  • Run Hide Fight

    ★★½

  • Honest Thief

    ★½

  • Tenet

    ★★½

  • An American Pickle

    ★★★

  • Unhinged

    ★★★★

  • Hamilton

  • Greyhound

    ★★★★

  • The King of Staten Island

    ★★★★

  • Da 5 Bloods

    ★★★½

  • 8:46

    ★★★★★

  • Jeffrey Epstein: Filthy Rich

    ★★★

  • The Wrong Missy

    ★★½

  • Jimmy O. Yang: Good Deal

    ★★★

  • Jerry Seinfeld: 23 Hours to Kill

    ★★★★½

  • Chris D'Elia: No Pain

    ★★

  • Kubrick by Kubrick

    ★★★★

  • Tom Segura: Ball Hog

    ★★½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★

  • Minari

    ★★★★½

  • Palm Springs

    ★★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★

  • Jasper Mall

    ★★★★

  • Goldman v Silverman

    ★★★½

  • Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★★

  • 1917

    ★★★★½

  • Richard Jewell

    ★★★★

  • Frozen II

    ★★

  • Midway

    ★★

  • 21 Bridges

    ★★½

  • Terminator: Dark Fate

    ★★

  • Kill Chain

    ★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★

  • The Irishman

    ★★★★★

  • Sturgill Simpson Presents Sound & Fury

    ★★★★½

  • Rambo: Last Blood

    ★★★½

  • VFW

    ★★★★

  • Hello, Privilege. It's Me, Chelsea

  • Bill Burr: Paper Tiger

    ★★★★

  • Saint Maud

    ★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★½

  • Dolemite Is My Name

    ★★★★