• Fighting with My Family

    ★★★★

  • Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

    ★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★½

  • 3 Women

    ★★★★

  • The Fits

    ★★★★

  • The Changeling

    ★★★★

  • Destroyer

    ★★★

  • A Quiet Place

    ★★★½

  • Halloween

    ★★★½

  • The Fortune Cookie

    ★★★½

  • Hellboy

    ★★½

  • Smithereens

    ★★★½

  • I Shot Jesse James

    ★★★½

  • A Bad Moms Christmas

    ★★½

  • Creed II

    ★★★½

  • Us

    ★★★½

  • Kingpin

    ★★★★

  • Dragged Across Concrete

    ★★★★