Lea has logged 12 entries for films during October 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
Eat Pray Love

Eat Pray Love

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Jojo Rabbit

Jojo Rabbit

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
About Time

About Time

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Jenny Slate: Stage Fright

Jenny Slate: Stage Fright

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
The Lighthouse

The Lighthouse

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Pain & Gain

Pain & Gain

2013
×
Read the review Edit this entry  
24
Crazy Rich Asians

Crazy Rich Asians

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Native Son

Native Son

2019
×
★★★
Edit this entry  
19
Zombieland: Double Tap

Zombieland: Double Tap

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Parasite

Parasite

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
El Camino: A Breaking Bad Movie

El Camino: A Breaking Bad Movie

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Joker

Joker

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry