Janik has logged 14 entries for films during February 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
Spider-Man

Spider-Man

2002
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Zero Motivation

Zero Motivation

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Berlin Syndrome

Berlin Syndrome

2017
×
★★★
Edit this entry  
19
Tomorrow Never Dies

Tomorrow Never Dies

1997
×
★★½
Edit this entry  
17
Amadeus

Amadeus

1984
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Apocalypse Now

Apocalypse Now

1979
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Eighth Grade

Eighth Grade

2018
×
★★★★
Edit this entry  
11
There Will Be Blood

There Will Be Blood

2007
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
09
The Undoing

The Undoing

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Frances Ha

Frances Ha

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
True Romance

True Romance

1993
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
The Hunt

The Hunt

2012
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
In My Room

In My Room

2018
×
★★★½
Edit this entry  
01
Violent

Violent

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry