• Tremors: Shrieker Island

    ★★

  • The Amityville Harvest

    ½

  • American Pie Presents: Girls Rules

    ★½

  • The Doorman

  • Welcome to Sudden Death

    ★★★★

  • Let It Snow

  • The Owners

    ★★½

  • A Dark Path

    ½

  • The Tax Collector

    ★½

  • Deathstroke: Knights & Dragons - The Movie

    ★★½

  • Host

    ★★★

  • Deep Blue Sea 3

    ★★★★★

  • The Silencing

    ★★

  • Money Plane

  • Archive

    ★★★

  • Black Water: Abyss

  • You Should Have Left

    ★½

  • Becky

    ★★

  • Body Cam

    ★★

  • Justice League Dark: Apokolips War

    ★★★★½

  • LEGO DC: Shazam! Magic and Monsters

    ★★

  • Extraction

    ★★★½

  • Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge

    ★★★½

  • Hunter's Moon

  • The Hunt

    ★★★

  • The Way Back

    ★★★★

  • Bloodshot

    ★★

  • I Am Vengeance: Retaliation

  • The Invisible Man

    ★★★

  • Impractical Jokers: The Movie

    ★★

  • Onward

    ★★★

  • Brahms: The Boy II

    ★★★

  • Z-O-M-B-I-E-S 2

    ½

  • Fantasy Island

    ★½

  • Gretel & Hansel

    ★★★

  • Dead Earth

    ½

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Downhill

    ★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★½

  • John Henry

    ★★

  • Enter the Fat Dragon

    ★★½

  • The Turning

  • Bad Boys for Life

    ★½

  • Underwater

    ★★★½

  • The Grudge

  • Ip Man 4: The Finale

    ★★★★

  • Little Women

    ★★★★½

  • Dropa

  • Black Christmas

    ★★★

  • 1917

    ★★★½

  • Jumanji: The Next Level

    ★★

  • Charlie's Angels

  • Playing with Fire

    ½

  • Primal

    ★★★

  • Doctor Sleep

    ★★★

  • Bad Ben 7: The Haunted Highway

    ★★★★★

  • The Nomads

  • The Gallows Act II

    ½

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★

  • Jay and Silent Bob Reboot

    ★★½

  • Outback

    ½

  • The Dustwalker

  • Jexi

  • The Addams Family

    ★½

  • Zombieland: Double Tap

    ★★

  • Primal

    ★★★★½

  • Semper Fi

    ★★

  • Wonder Woman: Bloodlines

    ★★½

  • Code 8

    ★★

  • Gemini Man

    ★★½

  • Doom: Annihilation

    ★½