• Midnight Mass

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • The Guilty

    ★★

  • Dear Evan Hansen

  • Dune

    ★★½

  • Malignant

    ★★★★

  • He's All That

    ½

  • Brand New Cherry Flavor

    ★★★

  • Don't Breathe 2

    ★½

  • The Kissing Booth 3

  • Free Guy

    ★★

  • The Green Knight

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★½

  • Vortex

  • A Classic Horror Story

    ★★½

  • Titane

    ★★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Space Jam: A New Legacy

  • Black Widow

    ★★

  • Annette

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★½

  • Loki

    ★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • Creating an Army of the Dead

  • Cruella

    ★★½

  • The Woman in the Window

  • Army of the Dead

    ★★

  • North Hollywood

    ★★½

  • Save Ralph

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • Moxie

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★½

  • We're All Going to the World's Fair

    ★★★★

  • Censor

    ★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★★

  • WandaVision

    ★★½

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★★

  • Puparia

    ★★★★½

  • Holidate

    ½

  • The Queen's Gambit

    ★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • Demon Slayer – Kimetsu no Yaiba – The Movie: Mugen Train

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★½

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★½

  • Hubie Halloween

    ★½

  • Enola Holmes

    ★★★

  • We Are Who We Are

    ★★★★

  • Another Round

    ★★★½

  • Wolfwalkers

    ★★★★

  • The Devil All the Time

    ★★½

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★½

  • The New Mutants

    ★½

  • Tenet

    ★★★

  • Black Is King

    ★★★½

  • Host

    ★★★

  • The Kissing Booth 2

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★½

  • #Alive

    ★★½

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★★

  • Da 5 Bloods

    ★★★½

  • 8:46

  • The King of Staten Island

    ★★

  • Unsettling Scenes

    ★★★★

  • The Lovebirds

    ★★½

  • Scoob!

    ★½

  • The Wrong Missy

    ½