• Sentinelle

    ★★

  • Moxie

    ★★★

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★★½

  • The Map of Tiny Perfect Things

    ★★★½

  • Red Dot

    ★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★★½

  • The White Tiger

    ★★★★

  • All My Friends Are Dead

    ★★½

  • The Beast

    ★★½

  • The Call

    ★★★★

  • Hillbilly Elegy

    ★★★

  • What We Wanted

    ★★★½

  • Mank

    ★★★★

  • Cadaver

    ★★½

  • Cortex

    ★★★★

  • Special Delivery

    ★★★½

  • Fatman

    ★★★

  • Run

    ★★★½

  • Heart Attack

    ★★★★

  • Vampires vs. the Bronx

    ★★★½

  • Sightless

    ★★★½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★

  • Enola Holmes

    ★★★

  • Hello Again - A Wedding A Day

    ★★★★

  • The Paramedic

    ★★½

  • Antoinette in the Cévennes

    ★★½

  • I Care a Lot

    ★★★½

  • The Devil All the Time

    ★★★★

  • And Tomorrow the Entire World

    ★★★½

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★½

  • Live Your Strength

    ★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★½

  • Unknown Origins

    ★★★

  • Still Here

    ★★★

  • Don't Peek

    ★★★

  • Chemical Hearts

    ★★★½

  • Windup

    ★★★½

  • After We Collided

    ★½

  • Project Power

    ★★½

  • Thin Blood

    ★★½

  • The Stunt Double

    ★★★★

  • Unhinged

    ★★★

  • Peninsula

    ★★

  • Ava

    ★★½

  • Casino

    ★★½

  • Irresistible

    ★★★

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★★

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★★½

  • Schweinsteiger Memories: Von Anfang bis Legende

    ★★★★

  • The High Note

    ★★★

  • Body Cam

    ★★★

  • Extraction

    ★★★½

  • Rising High

    ★★★½

  • Nobody Sleeps in the Woods Tonight

    ★★½

  • Misbehaviour

    ★★½

  • The Hunt

    ★★★★

  • Bloodshot

    ★★½

  • The Kangaroo Chronicles

    ★★★

  • The Decline

    ★★★½

  • Berlin Alexanderplatz

    ★★★★½

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Onward

    ★★★★

  • Emma.

    ★★★½

  • Nightlife

    ★★★½

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★½

  • Fantasy Island

    ★★

  • 365 Days

  • Granny Nanny

    ★★★

  • Gretel & Hansel

    ★★★½

  • Tesla

    ★★½

  • The Rhythm Section

    ★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★