Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
03
PWG: Kurt Russellreunion

PWG: Kurt Russellreunion

2010
×
★★★
Edit this entry  
26
Funeral Parade of Roses

Funeral Parade of Roses

1969
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Days

Days

2020
×
★★★★
Edit this entry  
08
Star Trek II: The Wrath of Khan

Star Trek II: The Wrath of Khan

1982
×
★★★
Edit this entry  
06
Jungle Cruise

Jungle Cruise

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Spree

Spree

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
31
My Generation

My Generation

2000
×
★★★½
Edit this entry  
28
Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

2021
×
★★
Edit this entry  
26
Ladies and Gentlemen, My Name Is Paul Heyman

Ladies and Gentlemen, My Name Is Paul Heyman

2014
×
★★★
Edit this entry  
26
Lady Buds

Lady Buds

2021
×
Edit this entry  
23
Old

Old

2021
×
★★★★
Edit this entry  
23
Like A Rolling Stone: The Life & Times of Ben Fong-Torres

Like A Rolling Stone: The Life & Times of Ben Fong-Torres

2021
×
Edit this entry  
20
Escape Room

Escape Room

2019
×
★★★½
Edit this entry  
19
The Set-Up

The Set-Up

1949
×
★★★½
Edit this entry  
17
Cutter's Way

Cutter's Way

1981
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Profile

Profile

2018
×
Read the review Edit this entry  
08
Happy Life

Happy Life

2011
×
★★★½
Edit this entry  
06
No Sudden Move

No Sudden Move

2021
×
★★½
Edit this entry  
04
Fast & Furious

Fast & Furious

2009
×
★★½
Edit this entry  
02
Better Luck Tomorrow

Better Luck Tomorrow

2002
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Sissy-Boy Slap-Party

Sissy-Boy Slap-Party

2004
×
Read the review Edit this entry  
02
The Turbo Charged Prelude for 2 Fast 2 Furious

The Turbo Charged Prelude for 2 Fast 2 Furious

2003
×
Edit this entry  
02
2 Fast 2 Furious

2 Fast 2 Furious

2003
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Speed Racer

Speed Racer

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Greed

Greed

1924
×
Edit this entry  
29
The Gambler

The Gambler

1974
×
★★★½
Edit this entry  
28
RIDE OR DIE

RIDE OR DIE

2017
×
Read the review Edit this entry  
25
F9

F9

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Fast & Furious 6

Fast & Furious 6

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Los Bandoleros

Los Bandoleros

2009
×
Read the review Edit this entry  
24
Fast Five

Fast Five

2011
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
24
NWA New Years Clash

NWA New Years Clash

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Nacho Libre

Nacho Libre

2006
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
21
WWE: Bobby 'The Brain' Heenan

WWE: Bobby 'The Brain' Heenan

2010
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Turbulence

Turbulence

1997
×
★★
Edit this entry  
19
Speed 2: Cruise Control

Speed 2: Cruise Control

1997
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
WWE: The True Story of WrestleMania

WWE: The True Story of WrestleMania

2011
×
★★½
Read the review Edit this entry  
16
Hudson Hawk

Hudson Hawk

1991
×
★★½
Edit this entry  
15
The Return of Bruno

The Return of Bruno

1987
×
Edit this entry  
14
Silent Trigger

Silent Trigger

1996
×
★★★½
Edit this entry  
13
A Good Day to Die Hard

A Good Day to Die Hard

2013
×
Read the review Edit this entry  
13
Live Free or Die Hard

Live Free or Die Hard

2007
×
★★
Edit this entry  
13
National Lampoon's Loaded Weapon 1

National Lampoon's Loaded Weapon 1

1993
×
★★½
Edit this entry  
13
WWE: Brian Pillman - Loose Cannon

WWE: Brian Pillman - Loose Cannon

2006
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
The Rock

The Rock

1996
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
AEW Revolution 2021

AEW Revolution 2021

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Turbulence 3: Heavy Metal

Turbulence 3: Heavy Metal

2001
×
Edit this entry  
10
The Sparks Brothers

The Sparks Brothers

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Omega Man: A Wrestling Love Story

Omega Man: A Wrestling Love Story

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Nail in the Coffin: The Fall and Rise of Vampiro

Nail in the Coffin: The Fall and Rise of Vampiro

2019
×
★★★
Edit this entry