• Beckett

    ★★★½

  • Aftermath

    ★½

  • Blood Red Sky

    ★★½

  • Jolt

  • A Classic Horror Story

    ★½

  • Black Widow

    ★★★½

  • The Tomorrow War

    ★★★½

  • Awake

    ★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • The Woman in the Window

    ★½

  • Army of the Dead

    ★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★½

  • Oxygen

    ★★½

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★½

  • Things Heard & Seen

    ★★

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★★

  • The Virtuoso

    ★½

  • Stowaway

    ★★★

  • Mare of Easttown

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Deadly Illusions

    ★★

  • Girl in the Basement

    ★★

  • Safer at Home

  • Cherry

    ★★★

  • Fear of Rain

    ★★½

  • Red Dot

    ★★

  • The Little Things

    ★★★½

  • Wrong Turn

    ★★½

  • The Marksman

    ★★

  • Breach

    ★½

  • The Midnight Sky

    ★★★

  • The Call

    ★★★★

  • The Life Ahead

    ★★★★

  • Spell

    ★★

  • Horizon Line

    ★★

  • Come Play

    ★★

  • Secrets of the Saqqara Tomb

    ★★★★

  • The Banishing

    ★★

  • I'm Your Woman

    ★★★½

  • Run

    ★★★

  • Black Box

    ★★½

  • I Care a Lot

    ★★

  • The Devil All the Time

    ★★★½

  • Honest Thief

    ★★

  • Antebellum

    ★★

  • The Block Island Sound

    ★★

  • Triggered

    ★★½

  • The Owners

    ★★★

  • Tenet

    ★★★½

  • Project Power

    ★★★

  • Host

    ★★★

  • Greenland

    ★★★

  • The Silencing

    ★★½

  • Unhinged

    ★★

  • Ava

    ★★★

  • Force of Nature

    ★★

  • The Rental

    ★★★

  • Intuition

    ★★½

  • Blood and Money

    ★★½

  • Survive the Night

    ★★

  • Dreamkatcher

  • Sputnik

    ★★★½

  • The Postcard Killings

    ★★★½

  • A Quiet Place Part II

    ★★½

  • Spenser Confidential

    ★★½

  • Alone

    ★★★½

  • Escape from Pretoria

    ★★★½

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • The Night Clerk

    ★★½

  • Breaking Surface

    ★★★

  • Waiting for Anya

    ★★★★

  • Lost Girls