• Malignant

    ★★★

  • Candyman

    ★★½

  • The Green Knight

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Old

    ★★★½

  • Pig

    ★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★

  • Annette

    ★★½

  • Army of the Dead

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★½

  • Thunder Force

    ★★

  • Mortal Kombat

    ★★

  • Nobody

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • Coming 2 America

    ★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★½

  • The Scary of Sixty-First

  • The Map of Tiny Perfect Things

    ★★★

  • Prisoners of the Ghostland

    ★★½

  • Wendy Williams: The Movie

    ★★

  • Malcolm & Marie

    ★★

  • Music

    ½

  • Long Toast

    ★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • Monster Hunter

    ★★½

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

    ★★★★

  • Kevin Hart: Zero F**ks Given

    ★½

  • Mank

    ★★

  • The Craft: Legacy

    ★★

  • Soul

    ★★★

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★½

  • Freaky

    ★★★

  • Fatman

    ★★★

  • Hubie Halloween

    ★★½

  • Red Post on Escher Street

    ★★★★

  • Mainstream

    ★★½

  • Empty Cul-de-sacs

    ★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★

  • Tenet

    ★★★★

  • PVT Chat

    ★★½

  • She Dies Tomorrow

    ★★

  • 8:46

  • The Lovebirds

    ★★½

  • The Forest of Love: Deep Cut

    ★★★★

  • Distance Film

  • Mulan

    ★★

  • Hillary

    ½

  • Bloodshot

    ★★½

  • Days

    ★★★½

  • Siberia

    ★★★★

  • Dragonheart: Vengeance

    ★★

  • Horse Girl

    ★★½

  • Minari

    ★★½

  • Palm Springs

    ★★★

  • Possessor

    ★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★

  • Zola

    ★★½

  • Never Rarely Sometimes Always

    ★★½

  • Kajillionaire

    ★★★½

  • Spree

    ★★

  • Goldman v Silverman

  • American Waste

    ★★½

  • Cats

    ★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★½

  • Little Women

    ★★★

  • Undercover Brother 2

  • Hazbin Hotel

    ★★

  • The Jesus Rolls

    ½

  • Jay and Silent Bob Reboot

    ★★