• Psych 3: This Is Gus

    ★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★

  • New York Ninja

    ★★★★

  • Madonna - Madame X

  • The Protégé

    ★★½

  • Free Guy

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★½

  • Gunpowder Milkshake

    ★★

  • Black Widow

    ★★★

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★★

  • In the Heights

    ★★★½

  • F9

    ★★★

  • New Order Live At Alexandra Palace

  • Maggie Simpson in The Force Awakens from Its Nap

    ★★★

  • Wrath of Man

    ★★★

  • Mortal Kombat

    ★★

  • Nobody

    ★★★

  • Tom & Jerry

  • Prisoners of the Ghostland

    ★★★

  • The Little Things

    ★★★

  • Tell Me When

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • The Swordsman

    ★★★½

  • Enola Holmes

    ★★★

  • Nomadland

    ★★★★

  • Night in Paradise

    ★★½

  • The Paper Tigers

    ★★½

  • The New Mutants

    ★★

  • Okay! Madam

    ★★★

  • Psych 2: Lassie Come Home

    ★★★½

  • Peninsula

    ★★½

  • The Lovebirds

    ★★½

  • Scoob!

  • Spenser Confidential

    ★★½

  • Bloodshot

    ★★

  • The Invisible Man

    ★★★½

  • Hyena

    ★★★★½

  • Itaewon Class

    ★★★★

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★

  • Be Water

    ★★★

  • Enter the Fat Dragon

    ★½

  • Bad Boys for Life

    ★★★

  • My Spy

    ★½

  • Dolittle

  • Out Of The Clear Blue Sky

  • Start-Up

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • 6 Underground

  • Lupin III: The First

    ★★★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★½

  • Charlie's Angels

    ★★

  • Playing with Fire

    ★★

  • Last Christmas

    ★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★

  • Man of Men

    ★★★

  • Gemini Man

    ★★½

  • When the Camellia Blooms

    ★★★★½

  • The Bad Guys: Reign of Chaos

    ★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • La Llorona

    ★★★★

  • Falling Inn Love

  • Hitsville: The Making of Motown

    ★★★

  • Angel Has Fallen

    ★½

  • Dora and the Lost City of Gold

    ★★½

  • Enter the Anime

    ½

  • EXIT

    ★★½

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★½

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★½