• New York Portrait, Chapter III

    ★★★

  • New York Portrait, Chapter I

    ★★★

  • New York Portrait, Chapter II

    ★★★

  • Spacy

    ★★★★

  • The Reflecting Pool

    ★★★

  • Baltazar

    ★★★

  • Untitled aka Body Tracks (Blood Sign #2)

    ★★★

  • Eye Myth

    ★★★

  • India-Nepal

    ★★★

  • Lemon

    ★★

  • Kustom Kar Kommandos

    ★★★

  • A Portrait of Ga

    ★★

  • A Trans With a Movie Camera

    ★★★

  • Ecosystem 5 ~ A Tremulous Stone

    ★★★

  • Symbiopsychotaxiplasm: Take One

    ★★★

  • Amor

    ★★★★

  • Flo Rounds a Corner

    ★★★★

  • The Secret Garden

    ★★★★