• House of Gucci

    ★★★★

  • Army of Thieves

    ★★★★

  • Eternals

    ★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★★

  • Dune

  • King Richard

    ★★★★

  • He's All That

    ★★★★

  • Candyman

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★★

  • Don't Breathe 2

    ★★

  • Beckett

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Old

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★★

  • Val

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★★

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★★★

  • Luca

    ★★★★

  • The Housewife and the Hustler

    ★★★★

  • Untitled Horror Movie

    ★★★★

  • In the Heights

    ★★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★★

  • Cruella

    ★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★★

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★★

  • The Unholy

    ★★★★

  • Shoplifters of the World

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

  • Operation Varsity Blues: The College Admissions Scandal

    ★★★★

  • Yes Day

    ★★★

  • SAS: Red Notice

    ★★★

  • kid 90

    ★★★★

  • The United States vs. Billie Holiday

    ★★★★

  • The Map of Tiny Perfect Things

    ★★★

  • Framing Britney Spears

    ★★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • Passing

    ★★★

  • CODA

    ★★★★

  • The Little Things

    ★★★★

  • The Dig

    ★★★★

  • Death to 2020

    ★★★★

  • News of the World

    ★★★★

  • Letters to Satan Claus

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★★

  • We Still Say Grace

    ★★★★

  • The Prom

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★

  • The Christmas Chronicles: Part Two

  • Happiest Season

    ★★★★

  • Mank

    ★★★★

  • The Life Ahead

    ★★★★

  • Smiley Face Killers

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • The Empty Man

    ★★★★

  • Hubie Halloween

    ★★★★

  • American Pie Presents: Girls' Rules

    ★★

  • Vampires vs. the Bronx

    ★★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★

  • Enola Holmes

    ★★★

  • Another Round

    ★★★★

  • I Care a Lot

    ★★

  • Nomadland

    ★★

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★

  • The Broken Hearts Gallery

    ★★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★★