• Fast Times at Ridgemont High

    ★★★

  • La La Land

    ★★★

  • Captain America: Civil War

    ★★★★

  • Avengers: Age of Ultron

    ★★★

  • Buffaloed

    ★★

  • Basic Instinct

    ★★★½

  • Cruel Intentions

    ★★★★

  • Sorry to Bother You

    ★★★★½

  • Interstellar

    ★★★★★

  • Us

    ★★★½

  • Get Out

    ★★★★

  • Arrival

    ★★★★

  • BlacKkKlansman

    ★★★

  • Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the Bomb

    ★★★★★

  • The Avengers

    ★★★★★

  • Iron Man 2

    ★★★★

  • Ocean's Thirteen

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★