• Demonic Toys

    ★★★

  • Spooky Town

    ★★½

  • The Sentinel

    ★★★★

  • Portrait: Werner Herzog

    ★★★★

  • Fried Barry

    ★★

  • Fitzcarraldo

    ★★★★

  • Ewoks: The Battle for Endor

    ★★

  • Mysteries of Black Magic

    ★★★½

  • The Ewok Adventure

    ★★★

  • Scarlet Diva

    ★★½

  • The Sect

    ★★★★

  • The New Mutants

    ★★½

  • National Lampoon's Movie Madness

    ★★½

  • The Black Cobra

    ★★★

  • Training Day

    ★★★★

  • The Girl Who Knew Too Much

    ★★★★

  • Pear Cider and Cigarettes

  • Leatherface: The Texas Chainsaw Massacre III

    ★★★