• Army of Thieves

    ★★½

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • Cinderella

    ½

  • He's All That

    ★★★★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • Pig

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • Army of the Dead

    ★★½

  • Godzilla vs. Kong

  • Nobody

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

  • Willy's Wonderland

    ★★½

  • Mank

  • The Queen's Gambit

    ★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • The Kid Detective

    ★★★

  • An American Pickle

    ★★½

  • The Kissing Booth 2

  • Eric Andre: Legalize Everything

  • Artemis Fowl

  • 8:46

  • Patton Oswalt: I Love Everything

  • The History of the Seattle Mariners

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

  • Taylor Tomlinson: Quarter-Life Crisis

  • Pete Davidson: Alive from New York

  • Feels Good Man

    ★★★★

  • The Social Dilemma

    ★★★

  • Palm Springs

    ★★★★

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

    ★★★★

  • Rory Scovel: Live Without Fear

    ★★★★

  • Mike Birbiglia: The New One

    ★★★½

  • Killer Sofa

    ★★½

  • Guns Akimbo

    ★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★½

  • Dolemite Is My Name

    ★★★½

  • Knives Out

    ★★★★½

  • The Platform

    ★★★

  • The King

    ★★★★

  • First Cow

    ★★★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★½

  • Dave Chappelle: Sticks & Stones

    ★★½

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

  • Aziz Ansari: Right Now

    ★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★

  • Midsommar

    ★★★★

  • Toy Story 4

    ★★★★

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★½

  • The Lonely Island Presents: The Unauthorized Bash Brothers Experience

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★½

  • Parasite

    ★★★★★

  • Chernobyl

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★

  • Us

    ★★★★

  • Booksmart

    ★★★

  • The Peanut Butter Falcon

    ★★★½

  • The Great Hack

    ★★

  • Polar

    ★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Aquaman

    ★★★

  • Maniac

    ★★★★

  • Free Solo

    ★★★★½

  • The Ballad of Buster Scruggs

    ★★★★

  • To All the Boys I've Loved Before

  • Crazy Rich Asians

    ★★★★

  • Incredibles 2

    ★★★

  • Tag

    ★★½