Luca has logged 12 entries for films during March 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Godzilla vs. Kong

Godzilla vs. Kong

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
30
Lux Æterna

Lux Æterna

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Y Tu Mamá También

Y Tu Mamá También

2001
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Lions for Lambs

Lions for Lambs

2007
×
★★
Read the review Edit this entry  
16
Beats

Beats

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Audition

Audition

1999
×
★★
Read the review Edit this entry  
15
The Green Inferno

The Green Inferno

2013
×
Read the review Edit this entry  
14
Green Room

Green Room

2015
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
14
Oldboy

Oldboy

2003
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Mommy

Mommy

2014
×
★★★½
Edit this entry  
12
The Decline of Western Civilization

The Decline of Western Civilization

1981
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
T2 Trainspotting

T2 Trainspotting

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry