• Luca

    ★★★★

  • In The Heights

    ★★★★

  • Cruella

    ★★★★

  • 22 vs. Earth

    ★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Miraculous World: Shanghai – The Legend of Ladydragon

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★

  • Yes Day

    ★½

  • Coming 2 America

    ★★★★

  • Us Again

    ★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★

  • Willy's Wonderland

    ★★

  • Tom & Jerry

    ★★★

  • WandaVision

    ★★★★

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • Godmothered

    ★★½

  • The Christmas Chronicles: Part Two

    ★★

  • Soul

    ★★★★½

  • Freaky

    ★★★★

  • Spontaneous

    ★★★★

  • Miraculous World: New York, United HeroeZ

    ★★

  • Secret Society of Second Born Royals

    ★½

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★

  • Antebellum

    ★★½

  • The Boss Baby: Get That Baby!

    ★★

  • Host

    ★★★★

  • Peninsula

    ★★★½

  • #Alive

    ★★★½

  • The Willoughbys

    ★★★½

  • The Hunt

    ★★★★

  • Stargirl

    ★★★½

  • Mulan

    ★★★

  • Maggie Simpson in Playdate with Destiny

    ★★★★

  • Onward

    ★★★

  • Z-O-M-B-I-E-S 2

    ½

  • Lamp Life

    ★★★★

  • Gretel & Hansel

    ★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★

  • Spree

    ★★★½

  • Loop

    ★★★★★

  • Midnight Kiss

    ★★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • Cats

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★

  • 1917

    ★★★★★

  • Forky Asks a Question: What Is Money?

    ★★½

  • Noelle

    ★★★

  • Playing with Fire

    ★★

  • Frozen II

    ★★★

  • Pilgrim

    ★★★½

  • Countdown

    ★★

  • The Addams Family

    ★★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★½

  • Maleficent: Mistress of Evil

    ★★★★

  • VFW

    ★★★

  • 3 from Hell

    ★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★★

  • Color Out of Space

    ★★★½

  • Ad Astra

  • Float

    ★★½

  • It Chapter Two

    ★★★★

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★★★

  • Descendants 3

    ★★

  • Ready or Not

    ★★★★

  • Batman: Hush

    ★★½

  • The Banana Splits Movie

    ★★★

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★★

  • Child's Play

    ★★½

  • Toy Story 4

    ★★★★

  • Men in Black: International

    ★★½