• Muppets Haunted Mansion

  • Malignant

    ★★★★

  • Cartoon Carnival

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★½

  • The Suicide Squad

  • No Sudden Move

    ★★★½

  • Army of the Dead

    ★★★

  • 8th Annual On Cinema Oscar Special

  • Bad Trip

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • South Park Vaccination Special

  • Attenborough's Life in Colour

    ★★★★

  • Willy's Wonderland

    ★★★

  • Coming Home in the Dark

    ★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • Happiest Season

    ★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • The Empty Man

    ★★★★

  • Freaky

    ★★★½

  • Hubie Halloween

    ★★★

  • South Park: The Pandemic Special

  • David Attenborough: A Life on Our Planet

    ★★★★

  • Another Round

    ★★★

  • The Last Matinee

    ★★½

  • Tenet

    ★★★★½

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★★

  • Da 5 Bloods

    ★★★★½

  • A Parks and Recreation Special

  • The 7th Annual Live 'On Cinema' Oscar Special

  • Sonic the Hedgehog

    ★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★

  • Shirley

    ★★★

  • Scare Me

    ★★★

  • Underwater

    ★★★

  • Dracula

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

  • Cats

    ★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★

  • Little Women

    ★★★★½

  • Klaus

    ★★★★

  • Doctor Sleep

    ★★★★

  • Mister America

    ★★★½

  • The Irishman

    ★★★★½

  • Between Two Ferns: The Movie

    ★★★

  • The Beach House

    ★★½

  • Color Out of Space

    ★★½

  • Knives Out

    ★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★★

  • Marriage Story

    ★★★★

  • Ad Astra

    ★★★★½

  • Ready or Not

    ★★★

  • Invader ZIM: Enter the Florpus

    ★★★½

  • Rocko's Modern Life: Static Cling

  • Teen Titans Go! vs. Teen Titans

    ★★★

  • Weathering with You

    ★★★½

  • Frankenstein's Monster's Monster, Frankenstein

  • Crawl

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★½

  • Midsommar

    ★★★★½

  • Verotika

    ½

  • Marona's Fantastic Tale

    ★★★★

  • Satanic Panic

    ★★★

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★★

  • The Lonely Island Presents: The Unauthorized Bash Brothers Experience

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★★

  • Parasite

    ★★★★½

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★½

  • The Lighthouse

    ★★★★½

  • I Lost My Body

    ★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★

  • Chernobyl