• The Card Counter

    ★★★½

  • The Legend of Zorro

    ★★½

  • RoboCop

    ★★½

  • Push

    ★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles

    ★★½

  • Superhero Movie

    ★★

  • Hercules

    ★★

  • Batman

    ★★★★

  • The Last Duel

    ★★★★½

  • Pig

    ★★★★½

  • Riders of Justice

    ★★★★½

  • The Father

    ★★★★½

  • Elite Squad

    ★★★★

  • Zola

    ★★★★½

  • xXx: Return of Xander Cage

    ★★½

  • Inferno

    ★★½

  • Allegiant

    ★★

  • Copshop

    ★★★★½