Logan Van Winkle has logged 26 entries for films during August 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Slender Man

Slender Man

2018
×
Read the review Edit this entry  
30
In Bruges

In Bruges

2008
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
The Nice Guys

The Nice Guys

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
The Meg

The Meg

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Neighbors 2: Sorority Rising

Neighbors 2: Sorority Rising

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
Let's Be Cops

Let's Be Cops

2014
×
★★½
Read the review Edit this entry  
28
She's Out of My League

She's Out of My League

2010
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Megamind

Megamind

2010
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Dead Poets Society

Dead Poets Society

1989
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
The Happytime Murders

The Happytime Murders

2018
×
Read the review Edit this entry  
24
Baby Driver

Baby Driver

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Ready Player One

Ready Player One

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
The Package

The Package

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Father of the Year

Father of the Year

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
22
The Goods: Live Hard, Sell Hard

The Goods: Live Hard, Sell Hard

2009
×
Read the review Edit this entry  
21
Crazy Rich Asians

Crazy Rich Asians

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan

Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan

2006
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
BlacKkKlansman

BlacKkKlansman

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Muppets Most Wanted

Muppets Most Wanted

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Mission: Impossible - Fallout

Mission: Impossible - Fallout

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Three Identical Strangers

Three Identical Strangers

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Don't Worry, He Won't Get Far on Foot

Don't Worry, He Won't Get Far on Foot

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Eighth Grade

Eighth Grade

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Crossroads

Crossroads

2002
×
Read the review Edit this entry  
02
Away We Go

Away We Go

2009
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
Blindspotting

Blindspotting

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry